Дрібні фермери Київщини самотужки будуватимуть розподільчі продуктові термінали

0 701

Селяни Броварського району планують будувати розподільчі термінали, які прийматимуть продукти харчування в сільських мешканців та доставлятимуть у міста. Цей проєкт втілюватимуть у життя  власними зусиллями та коштами самі ж фермери.  

Перші пілотні термінали планують побудувати вже цієї осені – на території Великодимерської ОТГ та на Білоцерківщині.

Рік тому в Гоголеві стартував проєкт «Фермерська батьківщина», який дозволив жителям села виживати в умовах жорсткого карантину.Частина населення Гоголева, для якого єдиним джерелом заробітку є реалізація власної сільськогосподарської продукції щонеділі на місцевому ринку, через жорсткі карантинні обмеження опинилося в скрутному становищі. Тому і з’явилась ідея створення віртуальної платформи для продажу фруктів, овочів, м’яса, риби, молочної продукції, меду тощо.

Відрізняється ця продукція від магазинної тим, що її зі стовідсотковою впевненістю можна назвати «домашньою».

За рік онлайн продажів сільськогосподарських продовольчих товарів, до проєкту долучилися і мешканці інших населених пунктів Броварщини. Вже окреслилась база постійних, як покупців, так і продавців.  

Інноваційний підхід до якості та оплати товарів дозволить мінімізувати ризики продажу неякісних товарів, Крім стандартної перевірки санітарних умов господарства, для кожного виду товару продавець отримуватиме спеціальну упаковку, яка міститиме всю інформацію про продавця. У разі отримання неякісного товару, покупець зможе «помітити» неякісний товар і платити за нього не доведеться.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Трибуна-Бровари

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!