Дрони і атмосферні генератори води – найближче майбутнє українського АПК

0 525

Зовсім скоро безпілотні літальні апарати вийдуть з розряду «ноу-хау» та стануть реальним інструментом, який надасть змогу агровиробникам не просто економити, а й заробляти більше, з меншим вкладом у виробництво.

Паралельно з цим, другим напрямком агроінновацій найближчим часом стане впровадження атмосферних генераторів води, які здатні забезпечити в Україні нові джерела високоякісної чистої питної води.

Таку думку висловив керівник департаменту інноваційних технологій компанії «АГСОЛКО Україна» Іван Гичак під час III Міжнародної торгової платформи «Інновації. Технології. Фінанси» з циклу «Збільшення прибутків в агробізнесі», організованої агромедіа-агенцією Sapienza.

«За прогнозами ООН, до 2030 року населення Землі налічуватиме 8,5 мільярди, аграріям доведеться виробляти сільськогосподарської продукції майже на 70% більше. Тобто з 8 млрд. тонн продукції до 14 млрд., а то і більше. І в такому випадку, ми бачимо, що маючи обмежені ресурси, досягти подібних високих показників ми зможемо тільки, якщо підемо шляхом впровадження інновацій в виробництві» – зазначив Іван Гичак.

«В нинішній ситуації, використання різноманітних датчиків контролю, автоматизація абсолютно всіх процесів та етапів виробництва, впровадження безпілотних технологій, – неминучий процес.

Вже зараз відбувається четверта промислова революція, і ми є її головними творцями. Тому, в мене глибоке переконання, що завдяки цим зусиллям та впровадженням, інтеграцією цих технологій, ми все ж таки досягнемо тих цілей, які ставить перед нами світ» – розповів керівник департаменту інноваційних технологій компанії АГСОЛКО.Фахівець також зазначив, що вже найближчим часом високотехнологічні дрони для захисту рослин, безпілотні інспекційні апарати та рятувальні безпілотники почнуть активніше застосовуватися не тільки в крупних підприємствах, а й у невеликих господарствах.

«На мою думку, спільними зусиллями, ми можемо довести агровиробникам, що безпілотні технології – це не просто «ноу-хау», це реальний інструмент, який надасть аграрію змогу не тільки економити, а заробляти більше, з меншим внеском у виробництво. Ми прогнозуємо великий успіх цих технологій в поточному році в Україні» – підкреслив фахівець AGSOLCO.

Окрім цього, за словами Івана Гичака, наразі у компанії задалися ще однією цікавою ціллю, а саме – впровадженням на український ринок інноваційних генераторів води.«Сьогодні в Україні існує велика проблема з водою в сільському господарстві. Тому наша компанія пропонує реальний вихід з цієї ситуації. Як і у випадку з дронами, технологія роботи яких була започаткована ще наприкінці 199 століття, так само і технологія води з повітря не нова для ринку.

Вона базується на принципі конденсації, проте, наразі технологія фільтрації води удосконалена. Це, безумовно, інноваційні для України апарати, які можуть забезпечити нове джерело високоякісної чистої питної та технологічної води.

Подібні генератори води – це вирішення проблем нестачі води, доступу до неї в складних і незручних умовах, забруднення води і навколишнього середовища», – підкреслив Іван Гичак.

 

SEEDS.org.ua за інформацією AgriGator

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!