Елеватори «Агро-Регіону» завойовують популярність серед аграріїв України

0 1 497

Щорічно група компаній «Агро-Регіон» виробляє 260 тисяч тонн зернових та олійних культур. Цілком логічно, що будівництво сучасних елеваторних комплексів, які забезпечують безперебійне сушіння, зберігання та відвантаження якісного зерна, було тільки питанням часу, пише SEEDS.

Один з останніх – «Миропільській Елеватор», запрацював  лише рік тому. Знаходиться він поблизу міста Миропіль на Житомирщині. Потужність об’єкту 52 тисячі тонн одночасного зберігання. Потужність приймання – дві тисячі тонн на добу.

Будувався новий елеватор «Агро-Регіону» за останніми провідними технологіям. В проекті використано сушильне обладнання останнього покоління виробництва STRAHL, яке є не тільки супер-екологічним, але і дозволяє ефективно використовувати енергоресурси, значно скорочувати споживання газу та здешевлювати вартість послуг для сільгоспвиробників.

До того ж на елеваторі є нова, сучасна лабораторія, обладнана всім необхідним устаткуванням.Хоча елеватор ще зовсім новий, зарекомендував він себе у Житомирському регіоні вельми достойно.

«Ми працюємо чесно і за минулий рік жодних скарг чи нарікань на наш елеватор не було. Працюємо з усіма фермерами в радіусі 50 км від елеватора», – розповідає Марина Романюк, виконуюча обов’язки управителя елеватора ТОВ «Агро-Регіон Любар».

За її словами, на даний період «Миропільській Елеватор» може працювати з двома культурами: «Коли закінчується період збору пшениці ми починаємо приймати сою. Одночасно йде прийом двох культур. І їх відвантаження».

Загалом елеватор на Житомирщині приймав минулого року на зберігання шість різних культур: ріпак, пшеницю, ячмінь, сою, соняшник, та кукурудзу.

До речі, на «Миропільському Елеваторі» зберігається не тільки зерно «Агро-Регіону». «За минулий рік до загального зберігання у нас було 44 контрагенти», – розповідає Марина Романюк. І це враховуючи велику  «елеваторну» конкуренцію в регіоні – неподалік, в межах 8 кілометрів, знаходиться елеватор іншої фірми.До речі, будівництво «Миропільського Елеватору» стало чималим внеском у розвиток місцевої інфраструктури. Роботу отримали не один десяток людей.

«Ми працевлаштували 30 осіб (без управителя). Це не тільки місцеві мешканці, деякі працівники мешкають аж за 20 кілометрів від елеватора», – додає Марина Романюк.

Вже після року роботи елеватор «Агро-Регіону» має плани щодо розширення потужність. «Попрацювавши рік ми дійшли висновків, що потрібно робити ще одну сушку і ще одну яму», – розповідає Марина Романюк.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!