ETFE плівка як новий варіант скління для теплиць

0 299

Плівка Ethelyne Tetrafluorthelyne (ETFE) являє собою напівпрозорий полімерний лист і має свої переваги. Про це розповідає hortidaily.com.

Як розповіли представники компанії Ceres Greenhouse Solutions, плівка ETFE забезпечує понад 95% пропускання світла, включаючи ультрафіолетовий спектр.

Світло повного спектра, особливо УФ-А, як відомо, відіграє важливу роль у здоров’ї рослин. У природному ультрафіолетовому середовищі рослини виробляють більшу кількість захисних з’єднань, таких як бета-каротин, антоцианін і глікозиди, які сприяють забарвленню, смаку і живленню багатьох видів рослин. Ультрафіолетове світло також діє як м’яке випромінювання, не даючи розповсюджуватися цвілі, грибкам і деяким захворюванням рослин в теплицях.

Вага ETFE становить всього 1/100 ваги скла, і це дозволяє збільшити відстань між фермами і, отже, зменшити затінення в теплиці. Використання такої плівки сягає 400% без руйнування, що надзвичайно важливо при ризиках граду, сильному вітрі і навіть при землетрусі. При цьому вона тривали час (до 20 років) зберігає високий рівень пропускання світла.

 

 

 

SEEDS

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!