Фермер з Полтавщини вирішив випробувати молочне підживлення для суниці садової

0 305

Фермер Микола Дикун з Полтавської області вирішив для підживлення суниці садової використати молоко. У результаті збирання урожаю стало можливим кожні 50-70 днів. Про практику молочного підживлення на Полтавщині повідомило видання Replyua.net.

Займаючись вирощуванням суниці садової близько 15 років, Микола Дикун вирішив знайти ефективний і здоровий спосіб підживлення рослин. Особливо це було актуальним у певні періоди розвитку рослин. Так, для вирощування суниці садової від самого початку було обрано агроволокно, а перед посадкою прокладалося крапельне зрошення. Оскільки при застосуванні агроволокна розвиток шкідників стає неможливим, і волога добре зберігається, кущі доводилося висаджувати на відстані 30 см один від одного при ширині міжряддя в 1 м. Як тільки суниця садова починає квітнути, агроволокно доводиться знімати. Саме тоді настає час для підживлення молоком. При цьому магазинний продукт не підходить. До того ж важливо дотримуватися певної пропорції, а це 1:50, де більша частина припадає на воду.

До слова, молочне підживлення корисне тим, що завдяки йому рослина отримує велику кількість амінокислот і надійний захист від шкідників. Воно також сприяє кращому росту і підвищенню врожайності.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!