Фермера з Херсонщини звинувачують у знищенні 14 курганів

0 1 017

Активісти б’ють на сполох: древні кургани українського степу знищують аграрії. Про це пише на своїй сторінці у Facebook Гріандр Тарновски, один із найбільш відомих борців за збереження таких пам’яток історії, як кургани.  

“УВАГА! ГОТУЄТЬСЯ ЗНИЩЕННЯ 14 курганів! ДОПОМОЖІТЬ ПОПЕРЕДИТИ ЗЛОЧИН!

Я вже писав про знищення археологами кургану на Херсонщині, тому що він заважав фермеру”, – нагадав активіст.

“Термінові новини з поля: звернулися на урядову лінію та в Херсонську ОДА з проханням припинити свавілля. Приїхала комісія з Чаплинської ОТГ, староста громади сіл Скадовка та Білоцерківка Мартошенко В.Г. Запитували дозвільні документи у фермера Вєтрова В.Ф. та у археологів», – додає Гріандр Тарновски.

«Також сьогодні була Прокуратура з перевіркою та Геокадастр. Фермер відчув вседозволеність за спинами у своїх юристів. Представник групи археологів, які у змові з фермером, повідомила, що у них в планах по полям села Білоцерківка розкопати 14 курганів.

Фермер Вєтров повинен відповідати по Закону за розорювання 14 курганів!

Ці дипломовані мародери з лопатами нищать пам’ятки і розчищають зажерливим латифундистам площі. Друзі, не полінуйтеся, напишіть заяву в ОДА. Хто як не ми зупинить нищення ще 10 курганів українського степу», – переконаний активіст.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!