Фермери Кіровоградщини розвивають зелений туризм  

0 307

Родина Поліщуків з Кіровоградщини вирішила не продавати успадковану хату край села, а зробити з неї зелену садибу — міні-курорт понад ставом для здорового відпочинку на природі.

Село Синюха Новоархангельського району розташоване близько від райцентру і за чотири кілометри від однойменної річки. А от мальовничий став, обрамлений лісом і садами, зовсім поруч. Саме на його березі й стоїть гостьова садиба “У Микулича”.

Це поки що єдина в Новоархангельському районі садиба, яка завжди готова прийняти на відпочинок гостей. “Ідею зеленого туризму ми з чоловіком почали втілювати років десять тому, — розповідає господиня Лариса Поліщук. — Коли померли мої рідні, постало питання: продавати тут хату чи ні? Знайомий порадив спробувати новий бізнес”.

“Тоді сільський відпочинок в Україні тільки набував популярності. Закарпаття, Галичина, Полісся, приморські села завжди заробляли на туризмі, а Поділля чи степовий край лишалися осторонь усіх маршрутів. Тоді й подумалося, що навряд чи польський пан два століття тому випадково вподобав цю місцину і збудував у Синюсі маєток… Словом, сенс у такій ініціативі був”, – каже господиня.

SEEDS.org.ua за інформацією  Голосу України 

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook  Telegram  Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!