Фермери Одещини збираються вирощувати більше кавунів

0 228

Цього року на визволеній Херсонщині поля не засіватимуть, тому замість херсонських кавунів українці споживатимуть кавуни, вирощені на полях Одеської та частини Кіровоградської областей,  пише SEEDS.

Про це повідомив член парламентського комітету з питань аграрної та земельної політики Дмитро Соломчук. Депутат нагадав, що більшість території Херсонської області досі замінована.

«В Херсонській області, на жаль, більшість територій заміновані, поля побиті снарядами, потрібен час для розмінування. Миколаївська область у більшій мірі буде сіятися. В Харківській області 60% деокупованих територій мають бути засіяними», – розповів Дмитро Соломчук в інтерв’ю виданню Новини.LIVE.

Що стосується цін на баштанні культури та на інші овочі, на його думку, до літа вони мають стабілізуватись.

Читайте також: Переселенці з Донеччини відродили сімейну молочну ферму вже на Полтавщині

«Минулого літа не на всі овочі були високі ціни. Це стосувалося кавунів та динь. Думаю, цього літа на них буде знижена ціна, бо збільшаться площі посівів. Я думаю, що з травня місяця, коли піде свіжа городина з малих теплиць, ціна стабілізується і знизиться у порівнянні з сьогоднішнім днем», – переконаний Дмитро Соломчук.

 

 SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!