Фермери одного з найпотужніших аграрних регіонів України можуть отримати пільгове кредитування

1 1 407

На Вінниччині розпочали прийом документів від місцевих фермерів, які бажають отримати пільгове кредитування для від Вінницької обласної військової адміністрації, пише SEEDS.

Допомогу можуть отримати особисті селянські та фермерські господарства, сільськогосподарські обслуговуючі кооперативм та інші субʼєкти господарювання в сільській місцевості. Про це інформує Департамент агропромислового розвитку Вінницької ОДА.

Читайте також: Виробництво яєць в Україні відновилося і досягло нового рівня прибутковості


Умови кредитування:

  • до 400 000 грн
  • 6% річних
  • наявність забезпечення
  • на придбання обладнання для зберігання та переробки с/г сировини, придбання маточного поголів’я ВРХ, закупівлю малогабаритної с/г техніки та обладнання.

Прийом заявок та документів здійснюватиметься до 20 листопада 2023 року КО «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву», який розташований за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 15 а, кім. 203.


Пільгове кредитування для фермерів від Вінницької обласної військової адміністрації запроваджено відповідно до Програми розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2021-2025 роки.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Анатолій пише

    Дурна країна дурне кредитування. Якби була нормальна влада кредитування було б малим підприємствам а не великим, і без цеї допомоги богатих. Але треба ж грошики і собі в карман покласти- відкати можуть дати тільки провірені. Одне слово- антиукраїнська влада.

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!