Фермери півдня безкоштовно роздавали редиску в Маріуполі

0 397

У п’ятницю, 24 квітня, невідомі виставили кілька мішків з редискою на площі Перемоги в Маріуполі. Акція добровільної роздачі редиски закінчилася дуже швидко. Охочих безкоштовно забрати овочі виявилося дуже багато.

Як з’ясували пізніше місцеві ЗМІ, до цього редиску намагалися продати фермери, але це їм не вдалося – товар вирішили просто віддати людям. На такий вчинок фермери наважилися після рейду, який райадміністрація проводила спільно з поліцією.

Як зазначила начальник організаційного відділу Лівобережної райадміністрації Ольга Бойко, робота ринків заборонена, але фермери хочуть продати свій сезонний товар, привозячи його на звичне жваве місце, яке знаходиться поруч з двома ринками “Ранковим”, “Новим” та супермаркетом “АТБ”.

Глава Лівобережної адміністрації Віктор Очеретин з розумінням поставився до ситуації: “Ну куди їм ще дівати вирощену редиску, ось і вирішили хоч роздати“.

Варто зазначити, що вирощування і продаж редиски – основне джерело доходу людей, що живуть в селищах Виноградне, Ляпино, Піонерське.


Нагадаємо, 30 березня Міністерство охорони здоров’я дозволило працювати продуктовим ринків в Україні на період карантину. Здійснювати торгівлю харчовими продуктами можна було тільки зареєстрованим операторам ринку за умови дотримання протиепідемічних заходів.

У Маріуполі була створена спеціальна комісія, яка перевіряла, наскільки ринки виконали вимоги, поставлені перед ними головним санітарним лікарем України, і приймала відповідне рішення.

13 квітня постановою головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка роботу ринків знову заборонили -на багатьох торгових об’єктах було виявлено цілу низку порушень. Проте, в Маріуполі вирішили все-таки відкрити ті ринки, які успішно пройшли перевірку міської комісії з ТБ і НС.

У Маріуполі відбулася перевірка Іллічівського ринку і комісія прийняла позитивне рішення. Але пізніше стало відомо, що ринок все ж не запрацює. Обурені підприємці після цього вийшли на мітинг.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією  0629

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!