Фермери півдня України отримають гранти на реалізацію інноваційних ідей в області плодоовочівництва

0 296

8 сільгоспвиробників півдня України отримають до 10 тисяч канадських доларів на реалізацію інноваційних ідей в області плодоовочівництва.

Як повідомляє Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), такими є результати програми “Малі інноваційні гранти”, яку проект оголосив у вересні 2018 року.

Загалом конкурсна комісія отримала 93 заявок. “Оскільки це пілотний проект, планувалося відібрати 5 кращих проектів, але фінансову підтримку отримають 8 виробників з Одеської, Херсонської та Запорізької областей. Серед переможців: фермерські господарства, приватні підприємці та ТОВ, які займаються виробництвом сільгосппродукції. В основному, це – жінки-власниці бізнесу та чоловіки, які покращають умови праці жінок”,- інформує прес-служба проекту.

При цьому всі проекти на які будуть виділені гранти пов’язані з поліпшеннями процесів на існуючих виробництвах, поліпшеннями, які дають додаткову вартість кінцевому продукту. Кожен проект передбачає придбання обладнання для створення продукту з сировини. Отже, фермери отримають фінансову підтримку від Уряду Канади на:

  • виробництво консервованих салатів,
  • сушку фруктів і ягід,
  • переробку меду,
  • виготовлення соку прямого віджиму,
  • раціональну механізацію при виробництві часнику на невеликих площах,
  • охолодження винограду,
  • охолодження фруктів і ягід,
  • миття ягід.

Бюджет бізнес-ідей, які пройшли у фінал конкурсу, коливається від 9 до 16 тисяч канадських доларів, тому деякі переможці будуть співфінансувати свої проекти.

В даний час підписуються контракти, в березні-квітні 2019 року переможці мають розпочати закупівлю обладнання, а восени вже почати експлуатування.

Другий тур “Малих інноваційних грантів” буде оголошено на початку квітня 2019 року. Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва планує надати ще 12 грантів.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!