Фермери Прикарпаття об’єднуються в локальний логістичний кооператив

0 534

На Львівщині локальні виробники вирішили об’єднатися для налагодження збуту продукції. Спочатку кооператив об’єднає 30 регіональних виробників.

“Що заважає споживачам великих міст отримувати систематично локальні продукти від місцевих фермерів у свої домівки? Це логістика, а також складністю залишається організація взаємовідносин між споживачами та фермерами.

Не всі фермери готові (за браком часу та ресурсів) активно включатися в онлайн-продажі, коли на часі посівна чи інші поточні виробничі процеси, а зазвичай коло працівників фермерського господарства обмежується сім’єю”, — розповіла представник сільськогосподарського дорадчого центру “Фермерська країна” Наталія Табінська.

За її словами, вихід із цієї ситуації — це кооперація, сільськогосподарський обслуговуючий кооператив, який візьме на себе маркетинг, передпродажну підготовку та доставку локальної фермерської продукції від виробника до споживача.

“Ми знайшли однодумців і зараз формуємо кооператив саме з виробників локальної сільгосппродукції, щоб наступним кроком стала організація всіх процесів доставки від виробника фермерської продукції до кінцевого споживача. На початку кооператив об’єднає 30 локальних виробників”, — зазначає Наталія Табінська.


Також дорадчий центр подаватиме заявки на різні міжнародні конкурси та гранти, аби підтримати та пришвидшити реалізацію цього проєкту.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією AgroPortal.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!