Фермери Прикарпаття передали до лікарень тонни нереалізованої картоплі та овочів

0 396

Тонни картоплі та овочів передало як благодійну допомогу до медзакладів фермерське господарство “Прометей” Коломийського району Прикарпаття. Отримали городину і самотні громадяни похилого віку, та ті, хто опинився через карантин у скруті.

Овочі розвозили самі фермери, допомагали й громадські активісти, приміром із ГО “Волонтери Прикарпаття”.

“Через карантин не могли продати вирощене на ринках і ярмарках, та й через власні крамниці. Пропонували різним торговельним мережам. Усюди відмова. Вразило, коли почули таку відповідь: “У нас власних виробників вистачає”.

Щось згодовуємо худобі на власній фермі. Боїмося, що залишки доведеться викинути. Вирощуємо овочів та картоплі багато, бо маємо контракти на постачання до шкіл та дитсадків.

Тепер же, звісно, ті угоди не діють. Геть у розпачі, бо треба обігові кошти, а реалізації нема”, — розповіла голова ФГ “Прометей” Орися Книшук.

Попри таку ситуацію в господарстві не відмовляються від вирощування овочів. Сподіваються, що все налагодиться. І збут також.

Важливо, що такий сектор сільського господарства дає змогу створювати додаткові робочі місця. А це важливо  для громад, де фермери орендують землю.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Голосу України

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!