Фермери Рівненщини об’єднуються – разом вирощуватимуть органічну малину

0 655

У Бугринській сільській раді, що на Рівненщині, стартував проект вирощування органічної малини. Почали з ділянки 1,8 га. У перспективі посадкову площу планують збільшити до шести гектарів.  

Фахівці сільради розробили можливий алгоритм використання власних ресурсів під час реалізації проекту. Свою пропозицію подали в Рівненську ОДА. Проект отримав позитивні відгуки, а отож і фінансування у співвідношення 90 до 10%. Загалом на реалізацію проекту з вирощування органічної малини Рівненська ОДА виділила 150 тис. грн, а Бугринська сільська рада — 15 тис. грн.

Нещодавно спільними зусиллями було висаджено 10 тисяч саджанців малини сорту «Полана». Поки що під вирощування малини відведено 1,8 гектара. У подальшому планується розширення меж ділянки до шести гектарів.  


Нарощувати в перспективі обсяги виробництва у сільській раді також планують за рахунок об’єднання зусиль із фермерами з сусідніх районів. Тобто обговорюють можливість створення кооперативного підряду. Тоді за рахунок обсягу можна й на ціну вищу розраховувати.

 Крім того, до проекту долучились й інші громади області. На умовах угоди співпраці вони проходитимуть навчання на базі Бугринської сільської ради, перейматимуть досвід. З цією метою заплановано проведення семінару із залученням експертів та агрономів.

 

SEEDS.org.ua за інформацією golos.com.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!