Фермери Тернопільщини провели масовий забіг серед квітучих садів

0 359

Попри негоду, у неділю, 7 травня, на Бучаччині відбувся забіг «Квітучий сад». Захід організувало фермерське господарство «ГАДЗ» в селі Трибухівці, пише SEEDS.

Такий забіг господарство «ГАДЗ» організовує вже кілька років поспіль. Цього разу його метою було зібрати кошти на потреби ЗСУ.

«Погода внесла свої корективи. Ми старалися якомога краще підготувати трасу. Кілька разів проходили її, щоб маршрут був максимально комфортним. Дорога – трейлова, 95 % – ґрунтова», – розповів виданню «За Збручем» заступник ФГ «ГАДЗ» Олег Грицак.  

Любителі спорту та усі, хто зважився випробувати свої сили, пробігли обрані дистанції: 10 км, 5 км, 500 м (до 17 років), 300 м (до 13 років), 100 м (до 9 років), 100 м (для дітей з інвалідністю). Їх не злякав ні дощ, ні вітер, ні холод. Маршрут пролягав через квітучий яблуневий сад ФГ «ГАДЗ».

Читайте також: В Україні стартував флешмоб з популяризації елементів нематеріальної культурної спадщини

Учасників забігу нагородили медалями та призами. Вік учасників – різноманітний. Участь в забігу взяли діти та дорослі від 2,5 до 82 років. Дистанцію пробіг і відомий легкоатлет Іван Стребков. Своїми враженнями він поділився в соцмережах.

«Життя – це пригода. І сьогодні я знову довів це собі, беручи участь у захоплюючому забігу «Квітучий сад 2023». Пробіг 10 км через запашні квітучі сади Трибухівців. Цей день запам’ятається мені не тільки через те, що я переміг на дистанції 10 км, але і тому, що мав змогу долучитися до благодійного збору на підтримку наших Збройних сил. Дякую ФГ «ГАДЗ» за організацію такого захоплюючого заходу, це було дійсно чудово!» – Написав Іван Стребков.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!