Фермери відмовляються від малини, але вона залишається найбільш популярною

0 134

Виробники малини, в тому числі і органічної, в минулому році припустилися помилок в стратегії та плануванні ведення бізнесу, а результатом стало рішення відмовитись від вирощування цієї ягоди. Про це пише EastFruit.

На переконання Бориса Кукуніна, засновника ягідного виробництва «Золота ягода», багатьох з цих помилок можна було уникнути.

Однією з головних проблем минулого сезону була нестача сезонних робітників в піковий період збору ягоди, але це, на думку фахівця, є наслідком неправильної співпраці власника господарства з людьми. В «Золотій ягоді», наприклад, робітникам платили достатньо, щоб вони захотіли працювати тут і в новому сезоні. Крім того, власник цього господарства планує покращити інфраструктуру, зокрема, в плані забезпечення сезонних робітників тимчасовим житлом і здоровим харчуванням.

Але при цьому органічна малина залишається однією з найбільш популярних ягід. За даними органу сертифікації ТОВ «Органік Стандарт», у минулому році площа насаджень цих ягід займала 70% від загальної площі всіх органічних ягід.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!