Гарантований комплексний захист озимих зернових культур

0 206

Що необхідно для отримання дружніх та здорових сходів озимих зернових культур? По-перше, використати якісний посівний матеріал, а по друге – створити молодим рослинам сприятливе середовище для росту та розвитку на початкових етапах вегетації. Для цього необхідно від самого першого дня, ще з насінини, подбати про їх захист від хвороб і шкідників.

“Вибір протруйника для озимих зернових культур – надзвичайно актуальне питання напередодні осінньої посівної кампанії: адже саме від нього залежить, чи не уражені та однорідні сходи ви отримаєте восени, та як вдало посіви увійдуть на перезимівлю”, – відзначає керівник агрономічного департаменту компанії “UKRAVIT” Олександр Мигловець.

“Тому для максимального захисту молодих рослин від усіх потенційних загроз я б радив підходити до протруювання комплексно – тобто, поєднувати високоефективні фунгіцидні та інсектицидні протруйники. Адже лише таким чином ви зможете вберегти свої посіви від ґрунтових і ранньопіслясходових шкідників, а також від найпоширеніших хвороб – особливо кореневих і прикореневих гнилей та від снігової плісняви”, – каже експерт.

Для комплексного та ефективного захисту озимих зернових культур Олександр рекомендує провести обробку насіннєвого матеріалу(особливо на насінницькі цілі) препаратами Рестлер Тріо (прохлораз 60 г/л +флудиоксоніл, 15 г/л +ципроконазол 6,0 г/л) та Екзор (тіаметоксам, 600 г/л).

Рестлер Тріо – це високоефективний контактно-системний фунгіцидний протруйник проти широкого спектра патогенів грибкових хвороб: сажки (види), кореневих і прикореневих гнилей (фузаріозної, гельмінтоспоріозної, церкоспорельозної), пліснявіння насіння, снігової плісняви, септоріозу, борошнистої роси, гельмінтоспоріозу та інших.Він забезпечує тривалий захисний період первинної та вторинної кореневої системи і збільшення кількості продуктивних стебел, що позитивно впливає на підвищенні урожайності. А завдяки поєднанню діючих речовин із різних хімічних груп знижується ризик появи резистентності у збудників хвороб.

Екзор володіє контактно-кишковою дією і порушує рухому активність шкідника після отримання летальної дози, внаслідок чого він не може продовжувати живлення. Препарат ефективно контролює широкий спектр ґрунтових і ранньопіслясходових шкідників – хлібну жужелицю, попелиць, цикадок,злакових мух та інших і забезпечує тривалий період захисної дії кореневої системи та вегетативної частини рослини. При цьому він не впливає на посівні якості насіння, що робить можливою завчасну обробку посівного матеріалу.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!