Іноземцям дозволять купувати українську землю

1 975

Після відкриття ринку, яке Уряд анонсує влітку наступного року, дозвіл на купівлю земель отримають як українські громадяни, так і іноземці. Про це повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук в ефірі програми “Свобода слова” на телеканалі ICTV.

“Нам потрібно дозволити операції з землею для всіх, хто має можливість її обробляти. В тому числі для іноземних громадян, але за умови, якщо вони реєструють юридичну особу в Україні і сплачують тут податки”, — додав він.

За словами прем’єра, він та його команда разом з експертами зі Світового банку прорахували 25 сценаріїв, за якими можна відкрити ринок землі.

“Ми подивились на те, в яких комбінаціях ефект від відкриття землі буде максимальний. За якої моделі реформи ми, як українці, зможемо отримати максимальне економічне зростання, а 1% зростання ВВП — це приблизно 15 млрд грн додаткових у бюджеті.

Це означає, що у нас будуть додаткові гроші, щоб будувати школи, дороги, інфраструктуру, вкладатись в освіту і так далі”, — зазначив Олексій Гончарук.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією  Урядового порталу

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Влад пише

    Ждем наплыва китайцев, они тут даже КНР зарегистрируют, если надо. А гончарука возьмут к себе в качестве слуги “народа”.

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!