Картофелетомат або дві культури на одному кущі

0 144

В Англії презентовано незвичайний вид рослини − картофелетомат. Це унікальне поєднання помідора і картоплі. Про унікальну рослину та можливості її використання українськими фермерами розповідає agri-gator з посиланням на Аgronews.

Згори ця рослина має вигляд помідора з мініатюрними плодами червоного кольору. В нижній частині рослини − картопляні бульби. З’явилася рослина внаслідок ручного щеплення томата до картоплі.

При належному догляді незвичайна рослина здатна забезпечити господаря не тільки солодкими чері, але і відмінною картоплею. Цікаво теж, що обидві культури мають в Україні гарні умови для непоганої урожайності.

Томатокартопля не потребує спеціальної агротехніки. Картоплю підгортають, а томат − обрізують. При обрізуванні томата необхідно залишати одне прищеплене стебло. Тільки так можна отримати великі плоди. Одночасно на щепленій рослині в ґрунті утворюються бульби картоплі. Щоправда, дуже великий урожай отримати не вийде, оскільки урожай обох частин рослини формується з одного джерела — листя, до того ж залишається тільки одне стебло з усього картопляного куща.

Під час досліджень виявилася важлива особливість нової рослини: томатокартопля має підвищену стійкість до колорадського жука та фітофторозу.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!