Лісівники України активно засівають кормові поля

0 612

Запасатися влітку на зиму потрібно не лише дровами, а й харчами, зокрема для тварин. Тому українські лісівники вже засівають кормові поля, пише SEEDS.

Найкращими кормовими якостями відрізняються зернові та зернобобові суміші, кукурудза, топінамбур, картопля, кормова капуста, нагадує державне підприємство “Ліси України”.

«Згодом частину врожаю збиратимуть та закладуть на зберігання. Частину застосують для виготовлення комбінованих кормів. Решту залишають тваринам на корені – щоб утримати та залучити їх поблизу обраних місць», – йдеться в повідомленні на сторінці ДП “Ліси України”.

Крім урожаю сільськогосподарських культур, у філіях збирають дикорослі плоди, жолуді, заготовляють у спеціально відведених місцях сіно, віники деревинно-чагарникових порід.

Читайте також: На Вінниччині стартувало промислове вирощування перцю та баклажанів

«Цікаво, що козулі, наприклад, поїдають далеко не все сіно, а тільки найвищої якості, добре просушене та не зіпсоване, вибирають лише ті сухі рослини, що їм до смаку.

А от кабани до їжі невимогливі. Вони охоче поїдають овочі, коренеплоди, зерно і зерновідходи, жолуді, силос з культурних і диких рослин», – йдеться у дописі лісівників.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!