Лучанин висіяв вздовж доріг 700 кілометрів чорнобривців та соняхів

0 397

Вже понад 20 років лучанин Василь Рижук засіває чорнобривцями та соняшниками узбіччя доріг і усе робить власним коштом. Вздовж доріг він вже посіяв 700 кілометрів чорнобривців та соняхів.

У яскравому комбінезоні лучанин Василь Рижук працює впродовж кількох місяців, аби в липні узбіччя розквітнули.

“Це не просто посадити – підготувати ґрунт, полити водою в спекотний період, прополоти від бур’янів, викосити метр справа, метр зліва”, – каже чоловік.


Щороку чорнобривцями та соняшниками чоловік засіває понад 80 кілометрів. Заквітчує дороги одразу у кількох напрямках – до Львова, Рівного та Ковеля.

Свій день митець розпочинає о 4-й чи 5-й ранку. Бо як тільки починає світати — вже їде на дорогу. Там готує ділянку, вириває бур’яни, скопує ґрунт та висаджує розсаду. За одну таку поїздку витрачає 300-400 гривень на бензин. У Василя є два товариша, які після роботи іноді допомагають засаджувати узбіччя.

Чоловік за професією скульптор. І це, мабуть, наймасштабніший його проєкт. Назвав його “квітучий прапор України”. Каже, за двадцять років засіяв уже понад сімсот кілометрів. І мріє, аби до нього долучилися по всій країні.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Ukraїner

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!