Малі фермери Дніпропетровщини отримають гранти на розвиток продажів онлайн

0 235

Мікро, малі та середні агропідприємства Дніпропетровщини зможуть отримати субгранти на розвиток своїх онлайн-ресурсів. Про це повідомляє департамент економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

“Цей конкурс стосується представників сільськогосподарських підприємств, які виробляють або продають молоко, овочі, фрукти, ягоди кондитерські вироби або аквакультури.

Мета проекту — налагодити взаємодію між виробниками та ринком збуту. А також допомогти представникам сільськогосподарських підприємств продавати свої продукти через онлайн-ресурси”, — розповідають в департаменті.

Зазначається, для участі в конкурсі потрібно вести бізнес не менш як рік, мати онлайн-ресурс для реалізації продуктів харчування, а також річний обіг має складати не менше 500 тис. грн.

Переможці отримають до 4 млн грн. Кошти можна буде витратити на маркетинг, розробку і просування бренду, вдосконалення роботи сайту або мобільного додатку, консультаційну допомогу.

Засоби не можна буде витратити на створення сайту, покупку техніки або обладнання. Їх можна направити, зокрема, на маркетинг, розробку і просування бренду, вдосконалення роботи сайту або мобільного додатку, консультаційну допомогу.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!