Малим та середнім фермерам України пом’якшать окремі обмеження

0 274

Уряд України та Світовий банк підписали Програму кредитування для стимулювання розвитку малого та середнього фермерства. Про це повідомляється на Facebook сторінці міністерства аграрної політики та продовольства України

“За участі в. о. міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої, міністра фінансів України Оксани Маркарової та директора Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Сато Кахконен підписали Програму “Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України”, якою передбачено надання Україні кредиту в розмірі 200 млн $.

Головними цілями нової кредитної програми Світового банку є підвищення ефективності сільського господарства України, забезпечення більш адресної політики підтримки галузі, підвищення прозорості використання державних сільськогосподарських земель і розширення доступу малих та середніх фермерських господарств до експорту”, – йдеться у повідомленні.

“Метою Програми є пом’якшення окремих обмежень на шляху до зростання участі приватного сектора, зокрема, малих і середніх підприємств, у сільськогосподарському ринку факторів виробництва та ринку товарів України”, – зазначила Ольга Трофімцева.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Facebook Мінагрополитики

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!