На BIOFACH 2019 українські агровиробники представили понад 400 найменувань продукції

0 103

13-16 лютого 2019 року в Нюрнберзі (Німеччина) пройшла найбільша світова виставка органічних продуктів BIOFACH 2019. Цього року Україну представляла 51 компанія.

На BIOFACH 2019 український павільйон став одним з найбільших – 130 м², і був представлений по-новому – в форматі BusinessHub. Наші органічні виробники презентували на виставці понад 400 найменувань продукції. Організатори Національного павільйону відзначають, що в 2018 р участь у виставці брало 20 компаній з України, в 2014 р – 8.

«Ми вже четвертий рік на виставці, і це найкращий майданчик для зустрічі як з потенційними, так і з вже існуючими партнерами. Нам потрібен національний бренд: коли буде довіра до українського виробника взагалі, буде значно легше працювати і кожному зокрема. На BIOFACH якраз і проводиться ця глобальна робота», – зазначив засновник компанії «Арніка» Андрій Пилипченко.

Під час BIOFACH 2019 в.о. міністра аграрної політики і продовольства України Ольга Трофімцева прокоментувала, що в Україні швидко зростає число виробників органіки, і за 15 років кількість зросла в 4 рази.

«Вже зараз продаємо сертифіковану органічну продукцію більш ніж в 40 країн. Україна посідає одинадцяте місце в Європі по загальній площі сільськогосподарських угідь, сертифікованих як органічні. Зараз їх близько 290 тис. га, і більше 90 тис. га земель знаходяться в перехідному періоді. Але це лише 1% від наших земель, а їх може бути як мінімум 5%», – розповіла Ольга Трофімцева.

«В середньому в день проходило близько 300 ділових зустрічей в павільйоні. Приблизно 75% – це все були нові контакти. Нашою продукцією цікавилися представники таких країн, як Нідерланди, Данія, Франція, Іспанія, Канада, Бельгія, США, Нова Зеландія, Японія. Якраз ті країни, які є найбільшими ринками збуту», – розповів головний координатор Національного павільйону Дмитро Титаренко.

SEEDS.org.ua за матеріалами Latifundist

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!