На Фонд гарантування агрокредитів держава планує виділити 240 млн гривень

0 210

У Верховній раді з’явився текст урядового законопроекту №3047 “Про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві”. Про це свідчать дані, що містяться на сайті парламенту.

Законопроект був зареєстрований у 10 лютого, однак спочатку його текст був відсутній. Останній етап проходження проекту – опрацьовується у комітеті.

“Державним бюджетом України на 2020 рік передбачаються кошти для формування статутного капіталу Фонду часткового гарантування кредитів в сільському господарстві у обсязі 240 млн гривень”, – вказано у пояснювальній записці.

Вказано, що статутний капітал фонду формується за рахунок коштів державного бюджету та вкладів учасників фонду. Проєктом також визначаються органи управління фонду, вид діяльності та джерела фінансування установи.

Документом визначаються особливості створення та діяльності Фонду, який є спеціалізованою небанківською фінансовою установою, що створюється державою в особі Кабінету міністрів України, учасниками якої можуть бути, крім держави, і інші юридичні особи.

Мета діяльності фонду – підтримка малих та середніх суб’єктів підприємництва (у власності та/або користуванні яких перебувають землі сільськогосподарського призначення у обсягах, що не перевищують 500 гектарів), що здійснюють первинне виробництво сільгосппродукції шляхом гарантування виконання зобов’язань таких суб’єктів за кредитними договорами з метою створення умов для стабільного функціонування ринку землі та сільського господарства в Україні.

Крім того, завданням Фонду є надання часткових гарантій за кредитними зобов’язаннями малих і середніх суб’єктів підприємництва, що здійснюють діяльність у сільському господарстві.

 

SEEDS.org.ua 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!