На Кіровоградщині до 8 березня виростили тисячі тюльпанів

0 1 196

У Чорноліському лісгоспі до 8 березня виростили 2 тисячі тюльпанів та 150 гіацинтів. Квіти в теплиці вирощують впродовж п’яти років.

Щороку їх кількість збільшується, розказала інженерка лісгоспу Олена Кірпа. У теплиці є чотири сорти тюльпанів. Їх висадили торік у листопаді.

Матеріали для посадки квітів отримують в кінці листопада. Цибулини садять у ящики, які стоять в квіткосховищах при температурі від 5 до 9 градусів тепла. Потім саджанці виносять в теплицю та роблять вигонку. Протягом 3-4 днів витримують температуру від 9 до 14 градусів тепла.Дві тисячі тюльпанів купили за 12 тисяч гривень. Якщо продадуть усі, зароблять понад 40 тисяч гривень. Гроші витратять на наступну партію тюльпанів. У цьому році планують висадити дві тисячі п’ятсот цибулин.

«У нас дуже великий жіночий колектив. Ми збираємося разом і обираємо, які б ми хотіли собі подарувати квіти на 8 Березня», – сказала Олена Кірпа.

Гіацинти висаджували одночасно з тюльпанами в окремій теплиці:

«Гіацинтів у нас три сорти – фіолетові, білі і рожеві. Ціна одного горщика – 48 гривень. Вони ростуть при температурі від 10 до 12 градусів. Ці квіти більш холодостійкі. Вони відносяться до первоцвітів, тому їх не варто вирощувати при високих температурах».

Тюльпани продаватимуть з першого березня. Гіацинти будуть квітнути до восьмого.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Суспільне Кропивницький

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!