На Кіровоградщині влада та пасічники вирішують питання запобігання масової загибелі бджіл

0 211

За ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області відбулася серія семінарів-нарад на тему: «Профілактика та першочергові заходи при отруєнні бджіл».

Про це інформує прес-служба Держпродспоживслужби.

У заходах взяли участь представники районних управлінь та відділів Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, державних лікарень ветеринарної медицини, державних лабораторій, департаменту агропромислового розвитку ОДА, спілки бджолярів, пасічники, керівники агроформувань, фітосанітарні інспектори області. Також до семінарів-нарад долучилися представники райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад.

На заходах обговорювали питання щодо проведення обліку та паспортизації пасік, відбору проб і проведення лабораторно-діагностичних досліджень, запобігання отруєнням бджіл, дії пасічників при підозрі на отруєння бджіл та співпрацю між органами місцевого самоврядування, сільськогосподарськими виробниками та пасічниками.

Присутні проаналізували основні норми застосування засобів захисту рослин у господарстві, вимоги діючого законодавства в галузі бджільництва та адміністративну відповідальність в разі їх порушення.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!