На Поліссі почалися «огіркові жнива»

0 420

На початку травня в деякі поліські села Вараського району Рівненщини зачастили оптовики з великих міст. Приїжджають сюди по огірки.

Місцеві мешканці, щоб вижити у цей складний час, зайнялись вирощуванням огірків у теплицях і для себе, і на продаж, відвівши для цього сотки на своїх городах.

«У нашому селі з населенням 1,8 тисячі осіб майже 70 відсотків займаються саме вирощуванням тепличних огірків. Усі накопичили досвід у цій справі, тому не хочу нікого виділяти, щоб не образити інших», — розповідає староста села Більська Воля Олександр Руднік.

Реалізовують вирощене по-різному: хто сам продає на ринках, а хто й оптовикам з великих міст, зокрема Києва, Львова, Рівного та інших. Дехто з мешканців вирощує ще й редиску, а після огіркового сезону — помідори.

Так само професійно займаються вирощуванням огірків й деякі мешканці Собіщиць, Кідрів та інших сіл. Для поліщуків це своєрідна самозайнятість – знайти роботу в сільській місцевості дуже проблематично, а також можливість заробити копійку до сімейного бюджету.

У Києві рівненські огірки чи не найдешевші.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Голосу України

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!