На поля України вийдуть комбайни з штучним інтелектом

0 971

Компанія New Holland випустила нову лінійку комбайнів СR Revelation з 7 моделей потужністю від 415 к.с. до 700 к.с. з підвищеним інтелектом: машини оснащені новітньою системою CR Revelation IntelliSense System.

В 2020 році перший такий комбайн з новою системою буде доставлено клієнту в Україну. Про це повідомив продакт-менеджер по комбайнам компанії New Holland Віталій Висоцький.

“IntelliSense вимірює параметри комбайна під час збору врожаю і, відповідно до заданих цілей, автоматично налаштовує системи IntelliCruise, OptiFan, DynamicFlow. Тобто це повністю автоматичні налаштування комбайна в процесі роботи в онлайн-режимі в залежності від умов роботи в полі.

Оператору машини залишається вибрати тільки культуру, максимальну робочу швидкість, навантаження на двигун і стратегію роботи — максимальна продуктивність, мінімальні втрати, чисте зерно в бункері або фіксована пропускна здатність”, — зазначає Віталій Висоцький.

За його словами, нові розробки компанії New Holland спрямовані на зменшення факторів впливу оператора на налаштування машини, автоматизацію робочого процесу та збільшення продуктивності та використання техніки зі збільшенням ефективності.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією AgroPortal.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!