На Рівненщині збудують потужний вітропарк

0 404

У Радивилівській громаді, що на Рівненщині, збудують потужний вітропарк. Його планують звести до 2025 року, пише SEEDS.

Парк потужністю 320 МВт розташовуватиметься на сільськогосподарських землях, що дозволить максимально ефективно використовувати території, та складатиметься з 54 турбін.

Зазначається, що в громаді провели зустріч з представниками ТзОВ “Вітропарк Західний-Р“, які реалізовуватимуть інвестиційний проєкт, та місцевої влади.

Автори розповіли, що заплановане будівництво вітропарку триватиме 18 місяців, пише Rivnenews.

ВЕС зможе виробляти близько 1 мільйона МВт*год/рік. Вони наголосили, що американсько-європейський інвестиційний фонд, який буде причетним до будівництва вітропарку, працює за принципами світових стандартів, де враховується максимальна ефективність використання земельних ресурсів.

Читайте також: В Україні вироблятимуть сучасні роботизовані системи для розмінування

Землю у вітропарку можна буде обробляти на відстані метра від точки розташування вітрової турбіни. Сітка турбін плануватиметься так, щоб максимально ефективно використовувати існуючі польові проїзди.

Зазначається, що наразі ВЕС проєктується. Фахівці вивчаються найбільш ефективні локації розміщення вітрових турбін та розробляють необхідні логістичні маршрути.

Ймовірно, вітропарк розширять і на сусідні громади, а саме на Почаївську та Бродівську.

Міський голова Радивилова Микола Карапетян заявив, що підвищення рівня добробуту громади є пріоритетом. А це пов’язане зі стабільними надходженнями в місцевий бюджет. Окрім того, виробництво “зеленої” енергії сприятиме енергетичній незалежності та не завдаватиме довкіллю шкоди.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!