На соняшниковому полі під Дніпром з’явилися містичні кола – одна з головних загадок світу

0 3 749

У серпні під селом Придніпрянське, на соняшниковому полі з’явився загадковий візерунок. Малюнок у вигляді кола можна побачити з висоти пташиного польоту.

На думку уфолога Олександра Ковальова, це коло гідне вивчення і відкидає версію, що малюнок створила матінка-природа.


У серпні під селом Придніпрянське, на соняшниковому полі з'явився загадковий візерунок.Малюнок у вигляді кола можна побачити з висоти пташиного польоту. Варіанти щодо походження цього об'єкта почули наші журналісти від мешканців Дніпра та уфологів.

Gepostet von 9 сhannel, Dnipro am Donnerstag, 3. September 2020


“Сто відсотків, що це не природне явище, ані вітер, ані торнадо, яке могло закрутити такий малюнок. Це може бути робота людини за допомогою квадрокоптеру, або ж це аномалія, пов’язана з іншою цивілізацією”, – вважає уфолог.

Круги на полях, утворені прим’ятими рослинами – одна з головних світових загадок, над якою вчені ламають голову вже не один десяток років. Перша згадка про ці кола було зроблено у Великобританії, в 17 столітті, проте справжньою сенсацією кола стали з початку 1990-х років, коли стали з’являтися на полях по всьому світу сотнями і тисячами.

Відтоді було зафіксовано близько 10 тисяч кіл з усього світу, від Японії та Китаю до США та Бразилії, проте близько 90% всіх кіл з’являється в Англії, в графстві Вілтшир.

Перші “кола” були дійсно просто колами, проте з часом фігури, що з’являються на полях, ставали дедалі різноманітнішими. Зараз зустрічаються в основному складні геометричні конструкції, які складаються в символи і загадкові послання, багато з яких так і не вдалося розшифрувати.

До цих пір невідомо, звідки беруться кола. Найпопулярніші версії – це витівки інопланетян або прибульців з паралельного світу, кульові блискавки, аномалії магнітного поля і т.д. Селяни твердо вірять, що кола залишає нечиста сила, а скептики і зовсім вважають їх підробками.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!