На Тернопіллі вирощують органічні овочі для вихованців місцевих інтернатів  

0 358

На Тернопільщині почав реалізовуватися соціальний проєкт “Наша теплиця”. Першим урожаєм, який зібрали в теплицях, створених благодійним фондом “Майбутнє сиріт”, стали корисна рукола, шпинат і салат, дозрівають помідори й перець.

Власним урожаєм благодійний фонд ділиться з вихованцями інтернатних закладів, з якими його учасники тісно спілкуються й допомагають їм адаптуватися до самостійного життя. Фонд “Майбутнє сиріт”, створений випускниками цих закладів, і є позитивним взірцем для випускників інтернатів.

Наразі зібраної продукції є небагато, однак все вирощене власними руками, без додавання хімічних препаратів. Ідея створити теплиці й зайнятися вирощуванням зелені та овочів виникла два роки тому в керівника благодійного фонду Андрія Назаренка.

“За спеціальністю я інженер-технолог харчових виробництв, – розповідає Андрій. – Для мене тема органіки, овочів і харчування близькі. Мати теплицю і вирощувати в ній органічну продукцію для випускників інтернатних закладів або на продаж задля фінансування інших проєктів нашого фонду, я мріяв давно, але не знав, з чого почати”.

Увесь урожай учасники благодійного фонду вирощують самотужки без додавання жодних хімічних засобів – усе натуральне. Знайшлися й перші його поціновувачі. “Майбутнє сиріт” власну продукцію не продає, однак її можна скуштувати, залишивши для фонду благодійні внески. Їх будуть скеровувати на потреби інших проєктів або на розвиток тепличного господарства.

Крім теплиць, на їхній ділянці росте невеликий сад із яблунь, черешень, груш, вишень і горіхів. Він теж потребує догляду й рук господарів.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією газети “Сільський господар плюс”

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!