На Вінниччині встановили пам’ятник томату

0 720

У селі Велика Кісниця Ямпільської міської громади Вінниччини встановили пам’ятник томату на честь «годувальника» села овочівників. Про це йдеться на сторінці проєкту «З міста в село» у facebook. 

«Хочемо повідомити вам інформацію щодо пам’ятника томату. Ми неодноразово обіцяли офіційне відкриття: спочатку до виборів, потім – після. Пам’ятник облаштований, але ви ж знаєте, що по всій країні запроваджено карантинні обмеження та ніяких масових заходів проводити не можна.

Не хочемо все зіпсувати якоюсь незначною формальною процедурою відкриття, адже це історична подія (для нашого села). Тому вирішили відкласти це свято до весни», – йдеться в дописі.

Як повідомили ініціатори проєкту, село здавна спеціалізується на овочівництві, зокрема, на вирощуванні помідорів. Відтак, пам’ятник томату встановили, щоб увічнити плід, який «годує» жителів Великої Кісниці, а також створити цікаву селфі-зону, яка приваблюватиме туристів.

Пам’ятник з’явився завдяки активістам громади с. Велика Кісниця за кошти місцевих підприємців. Його виготовлено із видобутого неподалік ямпільського пісковика. Композиція заввишки понад метр розташована на одній із розвилок головних доріг села, територія навколо неї облаштована і вимощена.

Пам’ятник томату має стати одним із місцевих туристичних «магнітів», зокрема сприяти розвитку внутрішнього туризму.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Укрінформу

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!