Названо кращі сорти моркви для врожаю у 2020 році

0 588

Вибираючи насіння для майбутнього врожаю важливо враховувати багато факторів. Якщо ви збираєтеся вирощувати моркву, зверніть увагу на її продуктивність, терміни дозрівання, адаптивність, а також стійкість до хвороб. Найбільш вигідно зарекомендували себе останнім часом 5 популярних сортів.

Морква Абако – ранній гібрид з довгими темно помаранчевими коренеплодами типу Шантене, які оптимально підходять для машинного збирання. Це ідеальний вибір для вирощування ранньої продукції як для переробної промисловості так і для особистого використання.

Довгасті коренеплоди Абако відрізняються гарною стійкістю до розтріскування. До переваг сорту також відносяться ранньоспілість, висока потенційна врожайність (420-560 ц/га), чудові смакові і товарні властивості, імунітет до основними захворювань культури зокрема альтернаріозу.

Морква Болтекс – універсальний гібрид типу Шантане з однорідними вирівняними плодами конічної форми, довжиною до 15 см і діаметром 3,5-5 см. Його вирощують для реалізації в свіжому вигляді, переробки і консервування. Він відмінно підходить для заморозки, не втрачає свій смак в процесі тривалого зберігання.

Сорт Болтекс характеризуються щільною, солодкою і соковитою м’якоттю з високим вмістом каротину. Міцне бадилля забезпечує рослині максимальний імунітет до хвороб і несприятливих факторів навколишнього середовища. Урожайність: 50-80 тонн/га.

Морква Лагуна – гібридний різновид, який демонструє практично 100% схожість і максимальний вихід товарної продукції. Завдяки невибагливості в вирощуванні і стійкості до хвороб рентабельність виробництва даної продукції приємно вражає навіть досвідчених городників і фермерів.

Урожайність Лагуни досягає 190-320 ц з одного гектара. Вирівняні циліндричні плоди добре переносять транспортування, однак не придатні для тривалого зберігання. Вони універсальні в застосуванні і підходять для: вживання в натуральному вигляді, приготування соків і дитячих пюре, консервування, заморожування.

Морква Канада – середньопізня сортова морква з оптимальним поєднанням схожості, стійкості до захворювань, плодючості і товарності. Задекларована врожайність сорту становить від 300 до 628 ц/га в залежності від регіону і типу грунту. Варто відзначити, що Канада придатна для вирощування навіть в слабо поживних грунтах і в несприятливих кліматичних зонах.

Коренеплоди цього різновиду відрізняються привабливою напівконічною формою, чудовими показниками вмісту каротину (22%) і цукру (8%). Навіть в переробленому і консервованому вигляді, а також при тривалому зберіганні вони зберігають свій смак і харчову цінність.

Морква Нантська – найвідоміший середньостиглий сорт з чудовими показниками товарності, лежкості і стабільно високої врожайності. Плоди характеризуються традиційною подовженою формою і яскравим помаранчевим забарвленням. Найчастіше їх довжина не перевищує 15-16 см, а вага становить від 100 до 150 г. Нантский сорт невимогливий до погодних умов, однак найкраще підходить для легких грунтів. З одного гектара можна зібрати урожай на рівні 30-65 тонн.

Ця морква має підвищений імунітет до гнилі і цвілі. Її спокійно можна зберігати протягом тривалого періоду часу, не турбуючись про втрати зовнішньої товарності або смакових характеристик.


Дізнатися про перспективні країни для експорту агропродукції, українські виробники зможуть вже 19 лютого на конференції 

“Збільшення прибутків у міжнародній агроторгівлі”.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Мatla-flowers.com.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!