Названо найкращі сорти кабачків для вирощування в 2020 році

0 1 118

Кабачки — поширена культура наших присадибних ділянок. Кабачки хороші тим, що годяться для багатьох видів переробки, ростуть на різних типах грунту, рідко хворіють і іноді здається, що за ними не потрібен абсолютно ніякий догляд.

Найголовніше – це вчасно зібрати кабачки, щоб їх м’якоть не стала надто твердою і фактично непридатною для використання в переробку, а вже тим більше – для споживання в їжу в свіжому вигляді. Які ж найкращі нові сорти і гібриди кабачків, насіння котрих можна знайти в будь-якому магазині.

Кабачок «Делікатес». Добре росте у відкритому грунті. Чудово підходить як для вживання в свіжому вигляді, так і для консервної переробки. Дозріває рано, є кущовою рослиною з середніми листовими пластинками частіше темно-зеленого забарвлення з плямами.

Форма кабачка – циліндрична, він досить протяжний і має шийку, діаметр плоду середній, забарвлення темно-зелене, присутні світлі плями і глянсуватість на поверхні. Щільність м’якоті у сорту середня, вона дуже ніжна, досягає товщини в три сантиметри.

Кабачок «Чорний красень». Добре росте у відкритому грунті. Чудово підходить як для вживання в свіжому вигляді, так і для консервної переробки. Дозріває рано, є кущовою рослиною з середніми листовими пластинками частіше зеленого забарвлення з сильними плямами. Форма кабачка – циліндрична, він дуже короткий, діаметр плоду середній, забарвлення темно-зелене, присутня ребристість і глянсуватість на поверхні. Щільність м’якоті середня, вона дуже соковита.

Кабачок «М’ячик». Дозріває рано, є кущовою рослиною з середніми листовими пластинками частіше світло-зеленого забарвлення з сильним розтином і ледь помітними плямами. Форма кабачка – куляста, він має білувате забарвлення, присутні світлі плями на поверхні.

Кабачок «Спагетті Равіоло». Дозріває в середні строки, є рослиною типу «спагетті», що володіє вираженою плетистістю, з середніми листовими пластинками частіше зеленуватого кольору з сильним розтином і ледь помітними плямами. Форма сорти кабачка – еліптична, на початку дозрівання забарвлення плоду білувато-зелене, при повному розвитку стає зеленим. М’якоть волокниста, товста, з великою кількістю соку.

Кабачок «Спагетті Фемелі».  Дозріває в середні строки, є рослиною типу спагетті, з середніми листовими пластинками частіше зеленого забарвлення. Форма кабачка – еліптична, в молодому віці він має білувате забарвлення, в стиглому – світло-зелену, з помітною плямистістю, досить короткий з великим діаметром. Щільність м’якоті сорту висока, вона дуже соковита, волокниста з невеликим вмістом цукру.

Кабачок «Пане» – Дозріває рано, є кущовим, з великими листовими пластинками частіше зеленого забарвлення. Форма кабачка – циліндрична, він досить протяжний, діаметр плоду середній, забарвлення білувате, присутні світлі плями на поверхні.

Кабачок «Астроном». Дозріває рано, є кущовою рослиною з середніми листовими пластинками частіше світло-зеленого кольор. Форма кабачка – циліндрична, він має середню довжину і діаметр, забарвлення світло-зелене, присутні світлі плями на поверхні.

Кабачок «Аполлон F1». Дозріває рано, є кущовою, компактною рослиною з середніми листовими пластинками частіше зеленуватого забарвлення з ледь помітними плямами. Форма кабачка в технічній стиглості – циліндрична, він слаборебристий має середню довжину, сіро-зелене забарвлення, присутні світлі, точкові плями на поверхні. М’якоть досить щільна, але ніжна.

Кабачок «Боцман F1». Дозріває рано, є кущовою, компактною рослиною з середніми листовими пластинками частіше зеленуватого забарвлення з ледь помітними плямами. Форма в технічній стиглості – широкоеліптична, ребристість виражена слабо, він дуже короткий, діаметр плоду великий, забарвлення темно-зелене.

Кабачок «Гольда F1». Дозріває в середні строки, є кущовою рослиною з середніми листовими пластинками частіше темнувато-зеленуватого забарвлення з плямами. Форма кабачка в технічній стиглості – циліндрична, ребристість слабка, він має середню довжину і невеликий діаметр, забарвлення світловато-жовтувате. Щільність м’якоті висока, але вона дуже ніжна.

При покупці фахівці радять уважно оглянути пакетик з насінням, на ньому має стояти дата упаковки. Насіння кабачків можуть зберігатися близько шести років, щоправда, з постійним зниженням схожості на 3-4%.


 

Дізнатися про перспективні країни для експорту агропродукції, українські виробники зможуть  19 лютого на конференції

“Збільшення прибутків у міжнародній агроторгівлі”.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією  Сад та город

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!