Невеликі фермери та мешканці сіл, які постраждали від війни, отримають допомогу від ФАО

0 1 103

Федеральний Міністр продовольства та сільського господарства Німеччини Джем Оздемір та Міністр сільського господарства Італії Франческо Лоллобриджида провели спеціальну зустріч, присвячену Україні. На заході були присутні інші міністри сільського господарства країн G7, а також міністри сільського господарства Грузії та Республіки Молдова, пише SEEDS

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський окреслив виклики, з якими стикається Україна через значну руйнацію сільськогосподарської інфраструктури.

Максимо Тореро, головний економіст Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), представив поточну оцінку ФАО щодо ситуації в Україні та сусідніх країнах, а також План швидкого реагування ФАО для України у 2024 році та Стратегію розвитку ФАО для України (2024-2027).

Читайте також: Через рік всі неоформлені земельні паї перейдуть у власність громад

У цих документах детально висвітлено фокус ФАО на підвищенні конкурентоспроможності агропродовольчого сектору країни, популяризації комплексного управління ландшафтами для сталого сільськогосподарського виробництва та сприянні приведенню українських агропродовольчих систем у відповідність до стандартів Європейського Союзу.

ФАО розраховує на фінансування у розмірі близько 290 мільйонів доларів США для швидкого реагування (150 мільйонів доларів США) та середньострокового розвитку (138 мільйонів доларів США). Фінансування реагування на надзвичайні ситуації дозволить задовольнити нагальні потреби понад 800 000 сільських жителів у 2024 році.


З моменту ескалації війни в лютому 2022 року ФАО підтримала понад 185 000 сільських сімей насінням овочів, кормами для тварин, птицею, ваучерами та грошовою допомогою, а також 10 000 фермерів обладнанням для тимчасового зберігання зерна, насінням зернових та генераторами.

За підтримки партнерів минулого року ФАО вдалося перемістити Український генетичний банк рослин зі сходу країни, відкрити лабораторії для підтримки експорту зерна на прикордонних об’єктах, розробити схему грантів на заході Україні для допомоги малим виробникам у розбудові ланцюжків доданої вартості, а також продовжити надання гуманітарної підтримки.Запрошуємо фахівців аграрного бізнесу взяти участь у Відкритій Міжнародній конференції: СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ”

Конференція відбудеться 14.02.2024 в рамках виставки “АГРОВЕСНА“ о 12:00 у Київському МВЦ.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!