Німецькі маркетологи розробили «яблучний календар»

0 197

Усім відоме англійське прислів’я “An apple a day keeps the doctor away” не має точного аналога в українській чи російських мовах, проте суть його проста й зрозуміла кожному. Про користь яблук ми знаємо мало не з дитячого садка. Та чи багато яблук за день вживаєте ви?

Хтось скаже, що може протягом дня з’їсти й декілька штук, а хтось відповість, що у їх раціон лише зрідка попадають ці фрукти.

Для того аби заохотити людей до корисної звички маркетологи німецького агентства Serviceplan розробили цікаву ідею, концепт якої полягає у довгому скляному “тубусі”, що не пропускає ультрафіолетове випромінювання й вміщає у собі 31 яблуко. Працює такий календар просто: користувач щодня з’їдає по яблуку, а фрукти, які лишаються, щоразу скочуються донизу і заповнюють собою чергову дату.

Таким чином, одне яблуко в день власник такого календаря точно з’їсть. І тим самим забезпечить себе вітамінами та здоров’ям. Дана ідея не лише корисна, але й надзвичайно позитивна. Такий календар підніме настрій як гостям будинку, так і відвідувачам офісу.

SEEDS.org.ua за матеріалами UApple

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!