Новітній і незвичний гібрид ожини і малини вирощує фермер з Одещини

0 1 581

Особливу ягоду – гібрид ожини і малини вирощує в своєму господарстві фермер із села Шевченкове, Кілійського району, Дмитро Євдокимов. За словами фермера, причин, що спонукали розширити асортимент вирощуваної продукції, було декілька.

Не останнім чинником стала аномальна погода. “Погода – один з каталізаторів того, що я почав цікавитися іншими культурами, більш зимостійкими, засухостійкими і врожайними.

Ну і звичайно, любов до експериментів дала про себе знати, в нашій родині батько класичний консерватор, а мене завжди цікавило сучасне селекціонерство”, – зізнається молодий аграрій.

За словами Дмитра Євдокимова, “ожиномалина” – не зовсім інноваційний гібрид. Якщо ви коли-небудь куштували малину з великими ягодами (близько 5 грам), то найімовірніше, тут не обійшлося без ожини. Як зазначає фермер, гібрид досить невибагливий у вирощуванні. Ягода велика (4-5 см), з приємною кислинкою і ненав’язливою солодкістю.

Крім цього, плоди практично не деформуються при прибиранні і відрізняються гарною транспортабельністю. Як зазначає садівник, саджанці незвичайного гібриду достатньо дорогі – 60-65 грн/шт, але в перспективі рентабельність вирощування ожиномалини може зрівнятися з нині популярною лохиною.

Сьогодні родина Євдокимових налагоджує продажі саджанців, і показує на своєму прикладі всьому селу, як не опускати руки у важких ситуаціях і бути відданими улюбленій справі незважаючи на зовнішні обставини.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією  Agri-gator

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!