Овочі круглий рік. Поради фермера з вирощування огірків в теплиці

0 520

У теплиці фермера Олександра Щербини в селі Єлизаветівка Житомирської області, як в джунглях: жарко і сиро.  У великих коробах ростуть десятки ліан голландських огірків.  Їх чоловік висіяв кілька місяців тому і вже збирає смачний, а головне корисний урожай.  Подробиці дивіться на SEEDS.

 

Натуральні овочі можна виростити навіть на власному підвіконні.  Одними з найбільш невибагливих у догляді є огірки.  Вони можуть давати врожай цілий рік, а за тиждень можна зібрати два кілограми овочів.

Одна така ліана може плодоносити круглий рік.  Головне – правильно її підв’язувати і зривати зайві огірки, щоб зменшити навантаження на рослину.  У своїх теплицях Олександр щотижня збирає до двадцяти кілограмів огірків.

Щоб зібрати хороший урожай огірків, потрібні: просторі коробки, земля і органічне насіння.  Все це обійдеться приблизно в 300 гривень.

 

Як виростити овочі на власному підвіконні

Як виростити овочі на власному підвіконні. Скільки потрібно вкласти грошей у міні‑город, щоби і до столу мати, і ще непогано заробити – знає наш Олексій Керман.

Gepostet von Сегодня am Dienstag, 5. März 2019

 

SEEDS за матеріалами Сегодня

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!