Пекарням окупованої Луганщини заборонили купувати зерно у місцевих фермерів  

0 90

На окупованій території Луганщині місцевих фермерів позбавили можливості продавати свій врожай. Зрештою зерно псується, а аграрії мають колосальні втрати, пише SEEDS.

За інформацією Генштабу ЗСУ, на тимчасово окупованих територіях Луганської області у місцевих фермерів масово псується врожай за літо-осінь 2022 року.

Російська окупаційна адміністрація повністю блокує всім місцевим фермерам можливість реалізовувати зерно як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

“Також, так звана “окупаційна влада” на неофіційному рівні заборонила всім місцевим пекарням приймати зернові від місцевих фермерів, які вже в розпачі від великих втрат зібраного урожаю”, – додали у Генштабі.

Тим часом у міністерстві закордонних справ рф заявили, що москва погодиться продовжити «зернову угоду». Однак сторони мають врахувати інтереси росії, пише The Guardian.

Читайте також: Дозвіл на користування волинським родовищем, в якому є сапропель, виставили на торги

«Російська сторона підкреслила, що продовження пакетної угоди по зерну можливе лише за умови врахування інтересів російських виробників сільгосппродукції та добрив щодо безперешкодного доступу до світових ринків», — йдеться в повідомленні.

Україна заявила, що домагатиметься більш тривалого продовження «зернової угоди» — на рік, щоб краще планувати перспективу, а також хотіла б включити до неї Миколаївський порт. Однак росія дала зрозуміти, що її не влаштовують деякі аспекти угоди.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!