Польські експортери яблук обрали Єгипет

0 142

Єгипет обрано для експорту яблук як більш реалістичний напрямок. Такого висновку дійшли польські експерти, проаналізувавши результати спроб вітчизняних компаній продавати вітамінну продукцію за кордон. Про це розповідає sadyogrody.pl.

Мохамед Мараван, управляючий компанії SaraFruit, стверджує, що все це почалося 4 роки тому. Тоді компанія вперше з’явилася на єгипетському ринку, і фахівці відразу помітили його потенціал. Зустріли розуміння з боку міністра сільського господарства Єгипту, і так почали експортувати свою продукцію до цієї країни. Тепер щотижня до Єгипту відправляється близько 20 контейнерів польських яблук. Управляючий також зауважив, що раніше найбільшим ринком для польських яблук була Росія, але Єгипет виявився країною з більшим потенціалом. До того ж, з цього ринку пішла Італія, не витримавши конкуренції.

Найбільшим попитом у місцевих жителів користуються дешеві яблука, і серед них − Айдаред. Даний сорт виведений в Америці в 1935 році за допомогою схрещування американських яблунь – Джонатан і Вагнер. Характеризується зимовим строком дозрівання і підходить до використання в теплих регіонах. Тож практично весь урожай цих яблук іде на експорт.

За словами Мохамеда Маравана, єгиптяни зацікавлені також в так званих золотих сортах, серед яких домінує Gala Must. Батьківщиною сорту є Нова Зеландія, а сам сорт вважається кращим клоном Гала.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!