Попит на часник стрімко зріс

1 1 468

На світовому ринку часнику спостерігається зростання цін, особливо в Європі. Цього року іспанський урожай сильно постраждав від погодних умов, що призвело до значного скорочення виробництва.

На цьому тлі попит різко виріс, особливо в Північній Америці: в Канаді — у 2 рази, в США — на 70%. Про це повідомляє Freshplaza.

Як пише видання, у сформованих реаліях світ може зіткнутися з нестачею часнику.

За словами трейдера з США, в цьому році він не очікує конкуренції на ринку з боку Китаю, Іспанії, Аргентини, Перу і Мексики. У Китаї урожай часнику в цьому році виріс на 20-25%, але є серйозні проблеми з експортом через брак рефрижераторних контейнерів.

Непроста ситуація на ринку часнику в Нідерландах. Урожай в Іспанії скоротився майже на 45%, а наявні поставки — не найвищої якості.

З урахуванням невтішного світового врожаю і високих вимог з боку Північної та Південної Америки, ціни в Чилі, Аргентині та Мексиці швидко піднялися до рівнів, занадто високих для європейського ринку.

«Ми прогнозуємо, що, коли в ЄС дійсно почнуться холоди, поточні запаси імпортерів дуже швидко закінчаться, і виникне дефіцит», — говорить трейдер.

 

SEEDS.org.ua за інформацією УНІАН  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Буба пише

    Брехня. Ця стаття написана на замовлення часникових спекулянтів. Ніякого зростання цін немає. Жодного посилання на авторитетне джерело. Лише власна вигадка. От жерте тепер самі свій часник за 100 гвн кіло!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!