Прибутковий лавандовий бізнес в Україні має чималі перспективи

0 414

Лавандовий бізнес – справа це недешева. Купівля саджанців є найбільшою статтею витрат у бізнесі: в залежності від сорту одна рослина коштує від 1 до 3 доларів, а саджанці – від 8 до 14 доларів.

Про це розповів Олег Коваленко, завідуючий кафедрою рослинництва та садово-паркового господарства Миколаївського національного аграрного університету, під час конференції “Український трав’яний бізнес 2020”.

До того ж, за словами фахівця, ще 1 300 000 грн. потрібно на придбання машино-технічного парку для проведення польових робіт у перший рік, пише на своїй сторінці у Facebook Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва.

Водночас зараз у світі попит на лаванду значно перевищує пропозицію. Зважаючи на це, площі під лавандою активно поширює Китай.

Якщо в Україні з’явиться потужна переробна галузь, то лавандовий бізнес у нашій країні отримає гарні перспективи, йдеться у повідомленні проекту.

Понад 160 сільгоспвиробників, бджолярів і просто закоханих у трави з Івано-Франківська, Сєверодонецька, Чернігова, Херсона, Вінниці, Маріуполя, Києва, Одеси та інших міст, а також з Болгарії зібралися в Миколаєві на Конференція “Український трав’яний бізнес 2020”.

Фермери шукають нові прибуткові культури. Лаванда відноситься до таких, свіжа зараз на трав’яному ринку коштує 45-60 грн. за кг, сушена – 120-180 грн.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!