Проблема нестачі робочої сили в сезон зникне при створенні хорошої інфраструктури господарства, заявляють досвідчені фермери

0 123

Багатьом ягідникам відома проблема нестачі робочої сили в розпал сезону. Вона може бути вирішена найближчим часом. Про це пише EastFruit, посилаючись на Fruit-ukraine.org.

Проблема дефіциту робочої сили вирішиться у результаті створення належних умов для працівників. У цьому переконаний засновник фермерського господарства «Благодатна ферма» Сергій Марчук.

Твердження досвідченого фермера базується на власному досвіді і ретельному аналізі роботи. Саме такий підхід дозволив господарству стати конкурентним роботодавцем в порівнянні, наприклад, з поляками. Наприклад, в минулому році люди на зборі лохини в Польщі заробляли до 700 грн, а у нас – 500-600 грн, але робітникам місцевого господарства не доводилося залишати свої домівки і їхати на заробітки за кордон.До того ж, у ФГ «Благодатна ферма» створено хороші умови проживання для працюючих, організовано здорове харчування і змістовне дозвілля. Сергій Марчук переконаний, що при такому підході до вирішення проблеми незабаром багато охочих збирати ягоду буде приїжджати з міста.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!