Програма USAID AГРО вивчає потреби компаній, які просувають агроекспорт задля майбутньої підтримки

0 48

До уваги брокерів, сервісних компаній та консультантів з агроекспорту! Пройдіть опитування та допоможіть Програмі USAID АГРО дослідити потреби компаній, які просувають аграрний експорт, щодо підтримки їхньої діяльності.

Програма USAID AГРО вивчає попит на підтримку компаній, що надають послуги з просування експорту готових продуктів переробки зернових, олійних та бобових культур (наприклад, борошно, висівки, олія, лецитин, протеїнові продукти  тощо). Якщо такий попит буде виявлено, Програма USAID АГРО запланує розробку спеціальної програми підтримки та розвитку сервісних компаній.

Цільовими регіонами з розвитку експорту української агропродукції є країни на ринках Європи, Азії та Близького Сходу.Якщо Ваша компанія/ організація /об’єднання надає послуги з відкриття нових ринків збуту, супроводу експортних поставок та зацікавлена в розвитку таких послуг, запрошуємо Вас заповнити анкету за посиланням до 20 квітня 2024 року:

https://forms.gle/Yu6HnvFNjptGSiys9  

У разі питань, будь ласка, звертайтеся до Менеджера проєктів Програми USAID АГРО, Олександра Приходька, на адресу електронної пошти: olprykhоdko@chemonics.com. Ми проаналізуємо результати опитування та повідомимо респондентів про подальшу діяльність Програми USAID АГРО в цьому напрямку.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!