Рада Європейського Союзу схвалила перегляд спільної сільськогосподарської політики ЄС

0 67

Рада Європейського Союзу офіційно затвердила перегляд деяких базових актів спільної сільськогосподарської політики (ССП) у відповідь на занепокоєння протестуючих проти неї фермерів у ЄС. Про це йдеться у заяві Ради ЄС, пише SEEDS.

Перегляд спільної сільськогосподарської політики ЄС є відповіддю на “занепокоєння, висловлене фермерами останніми місяцями, і враховує вплив геополітичних подій, таких як наслідки російського вторгнення в Україну, та екстремальних погодних явищ”, повідомляє УНН.

Читайте також: Врожаю не буде: через травневі заморозки в кількох регіонах України померзли сливи та абрикоси

Оновлені правила спрощують та знижують адміністративний тягар і забезпечують більшу гнучкість при дотриманні певних екологічних умов, забезпечуючи при цьому передбачуваність для фермерів. У тексті дотримано баланс між необхідністю зберегти принципи сталого розвитку, закладені в чинній ССП, і забезпеченням ефективного та оперативного вирішення проблем фермерів.

Тепер документ мають підписати представники Ради та Європейського парламенту. Потім його опублікують в Офіційному журналі і він набуде чинності наступного дня після публікації, до кінця травня.


Передбачається, що фермери зможуть заднім числом застосовувати деякі з нових правил, пов’язаних з екологічними умовами, вже у 2024 році.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!