Релокованим підприємствам дозволили пролонгувати кредити за програмою 5-7-9%

0 5

Кабінет міністрів вніс зміни до Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам підприємництва, які дозволяють релокованим підприємствам пролонгувати кредити, пише SEEDS.

Мова йде про підприємства, які отримали кошти за програмою «Доступні кредити 5-7-9». Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства.

Читайте також: Україна почала експортувати цибулю до Великої Британії

Можливість пролонгувати кредит надається підприємствам, виробничі потужності яких станом на 24 лютого 2022 року були на територіях активних бойових дій (для яких не визначена дата завершення бойових дій).

Процес продовження терміну дії кредитного договору буде актуальний для підприємств, які розташовані на територіях активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси (для яких не визначена дата завершення бойових дій).

Скористатись пролонгацією зможуть підприємства, виробнича потужність яких розташована на тимчасово окупованих рф (для яких не визначена дата завершення тимчасової окупації).

Постановою термін пролонгації кредитів встановлено не пізніше ніж до 31 грудня 2025 року.


Урядова програма релокації підприємств реалізується Міністерством економіки України спільно з обласними держадміністраціями, а також Укрзалізницею та Укрпоштою. Наразі релокація можлива в один з 16 регіонів: Закарпатську, Івано-Франківську, Львівську, Тернопільську, Хмельницьку, Чернівецьку, Вінницьку, Волинську, Рівненську, Кіровоградську, Черкаську, Полтавську, Дніпропетровську області.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!