Родина з Черкащини вирощує в теплиці біля хати неймовірну кількість тюльпанів

0 81

Родина Канівець з Черкащини близько семи років займається вирощуванням квітів. Цій справі дали початок ще батьки чоловіка, розповіла Світлана Канівець, пише SEEDS.

До квіткової справи залучена уся сім’я. Чоловік займається поливом тюльпанів, заготовлює дрова для теплиці, опалює тощо. Але коли зрізають, то пакують усі. Уміння вести торгівлю опанувала уся родина.

“Спочатку взяли 500 цибулин, а потім пішло-поїхало. І так уже близько семи років вирощуємо квіти. Уже і донька допомагає: пакує та продає. Можна сказати, що в нас невеличкий сімейний бізнес, буде кому передати”, — розповіла Суспільному Світлана Канівець.

Жінка зізналася, що ця тяжка праця для заробітку, а не просто висадити цілу теплицю тюльпанів для того, щоб порадіти цвітінню. Але все ж завжди приємно бачити результат своєї роботи та надихатися на наступний рік.

Читайте також: До Каховського водосховища знову повертається вода

“Я надаю перевагу більше класичним тюльпанам, вони мають гостреньку форму. Плюсом є те, що їх можна «міксувати». Піоноподібний ми спробували перший рік і були приємно здивовані, що коли він повністю розквітає, то справді стає схожим на півонію. Кожного року ми додаємо завжди щось нове. Але, окрім відтінків, маємо стандартний набір кольорів: червоний, жовтий та білий”, – розповідає Світлана Канівець.


Фото: Суспільне Черкаси

Квітникарка каже, що нині у попиті невеликі букетики, які складаються з трьох чи п’яти квіток, мають найбільший попит серед клієнтів. Але поштучно теж не виняток. А ще порада від квіткарки: щоб квіти стояли довго — потрібен лід.

“Якщо додавати лід та часто міняти у вазі холодну воду, то вони можуть вистояти місяць. Але за умови, якщо температура буде від 14 до 18 градусів. Якщо ваза поряд з батареєю, – то квіти довго не протримаються. Чим вища позначка, тим швидше вони зів’януть”, — порадила Світлана.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!