Селян, які самі обробляють свої земельні паї, обкладуть податками  

4 5 200

Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх самостійно.

Обласні податкові служби закликають фізичних осіб, які самостійно обробляють земельні паї площею від 2 га і отримують дохід від продажу сільськогосподарської продукції, подати декларацію про майновий стан і доходи.

Згідно із законодавством України, доходи від продажу сільськогосподарської продукції, вирощеної на власних земельних ділянках площею понад 2 га, підлягають оподаткуванню ПДФО за ставкою 18 відсотків, плюс військовий збір в розмірі 1,5 відсотка.

Декларацію про доходи селяни, самостійно обробні свої землі, повинні подати до 30 квітня поточного року. Оплатити податкові збори, включаючи військовий збір, слід до 1 серпня 2021 року.

Щоб далі мати можливість здійснювати свою діяльність, селянам рекомендують зареєструватися суб’єктами господарювання – ФОП, сплачувати відповідні податки, бюджетні збори та ЄСВ.

Крім того, Міністерство фінансів працює над усуненням «лазівок» в законодавстві, які дозволяють підприємцям ухилятися від сплати податків.

 

SEEDS.org.ua за інформацією today.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
4 Comments
 1. СеМен пише

  Майже 100 років тому отаким чином жидо-большовики примусово заганяли у колгоспи селян , – не хочеш у колгосп , значить куркуль ,значить у Сибір, а не куркуль – значить плати драконівські податки … А для “закріплення успіхів колгоспного будівництва” ще й Голодомором придавили українську націю … Як казав большовик Хатаєвич , – ..” ми показали їм, хто в країні хазяїн…Це обійшлося ворогам у декілька мільйонів загиблих…” Так і зараз, не хочеш за безцінь віддавати пай , – значить ворог !?…

  1. Андрій пише

   А чому ти обурюєшся пане? До двох гектарів танцюй гопака і утримуй родину. А більше 2х гектарів плати податки,що тут не так?

 2. Справедливий пише

  Кожен гектар обробленої засіяної землі приносить у державну скарбницю від 5 до 15тис.грн. у вигляді споживчих податків. То може цього б вистачило для тих, хто нас годує? Чи може вам платять податки ,ті що сидять на лавочках? Честь і хвала за їх працю Хліборобам! Не чіпайте їх, бо біда вам буде.

 3. Справедливий пише

  Приношу вибачення усім,хто наробився за своє життя і тепер відпочиває на лавочці.

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!