Селяни Херсонщини в розпачі: ніде випасати худобу

0 292

В Херсонській області жителі села Богданівка не мають де випасати худобу – пасовища довкола села викупив місцевий фермер Ігор Кіндрат.

Ігор Кіндрат не лише викупив пасовища, а й завів вівцеферму. Місцеві жителі скаржаться на сильний сморід, адже фермер переганяє стадо баранів через все село.

Аби боротися з фермером селяни навіть перекривали дорогу. Після цього фермер побував загін та перегнав туди баранів. Проте, проблема з пасовищем не вирішилася. Людям досі доводиться гнати корів трасою за село, і там випасати худобу.

“Люди зараз ганяють за 500-600 метрів від села до ферми по трасі своїх корів. Хоча пасовище у той час було забрано. Ця земля перейшла у власність, так є вже договір купівлі-продажу, бо цю землю виділили для АТОвців через Херсон. Це таку інформацію нам надав сам власник цієї землі.

Люди звертались до сільського голови. Але нажаль, він не міг сказати нічого і зробити з Кіндратом Ігорем. І питання це так і не вирішилося”, – розповіла депутат Костогризівської сільської ради Любочук Антоніна.

Люди зверталися по допомогу до сільського голови, але він нічого не зробив. Наразі, за словами місцевих депутатів, вільної землі для пасовища немає.

Причину відсутності реакції на всіх їх скарги називають одну – повне “кришування” РДА дій фермера.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією bz.ks.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!